Evropská škola Feng Shui
vyučujeme od roku 2000
Feng Shui uzel štěstí
dnes je neděle 16. června 2024
Feng Shui motiv
Nejbližší kurzy a akce
Chcete dostávat aktuality ze světa Feng Shui či informace o nových kurzech vaření podle Feng Shui? Vyplňte svůj e-mail:

Jak žít v harmonii v souladu s Feng Shui

Reference

Ráda bych touto formou poděkovala mé milé Radce, mohu-li použít tento osobní příměr, a vyjádřila jí tak obrovský dík.
Vše začalo touhou po znalostech Feng-shui. Přihláškou na semináře Evropské školy Feng-shui se mi však otevřel zcela nečekaně i nový svět. Dnes, když to zpětně hodnotím, připadám si jako Alenka v říši divů, která díky Zrcadlu vstoupila do nové dimenze vnímání světa. Radka mi na svých kurzech dodala tolik energie a chuti do života, pomohla mi jinak vnímat svět a život a vydat se tou novou vyrovnanější cestou. Její kurzy jsou balzámem pro duši, tolik nádherného uvolňujícího smíchu a pohody jsem nikdy před tím snad nezažila. Díky novým znalostem a aplikaci feng-shui se snažím pomáhat svým blízkým, přátelům, rodině, kolegům a také sama sobě a snažím se, abychom všichni žili více v klidu, měli lepší životní prostředí, lepší domovy. Bytová architektura je můj život již od mých 15let. Nyní jsem do svých realizací a nápadů zakomponovala životní rovnováhu, kterou toto učení nabízí. Vím, jsem teprve na začátku, ale věřím, že jdu tou správnou cestou.

V současné době společně s Radkou objevuji další dimenzi vyrovnaného života a to je stravování podle feng-shui. Toto nastartovat a upravit je pro mne výrazně těžší než architektura, ale i tam vidím, zatím minimální pokroky, které však již nyní citelně vedou k mému lepšímu zdravotnímu stavu. Věřím, že mi Radčina Akademie zdravého vaření pomůže i v této oblasti nastolit životní rovnováhu.

S láskou a upřímným díkem

Petra
zobrazit celý text
Semináře Fengshui pod vedením Radky Hozmanové měly na mne takový vliv, že zpočátku nemyslitelné se během krátké doby proměnilo ve skutečné.
Na jaře roku 2010 jsem se z rodinných důvodů musela odstěhovat z Prahy na venkov. Vlastně mi to na jednu stranu vyhovovalo, neboť jsem si vždy přála žít v klidu zeleni přírody.
Na druhou stranu na mne čím dál tím víc začal doléhat nedostatek jistých potřebných záležitostí, které se ve velkoměstě dějí tak nějak automaticky. Jakoby toho nebylo dost, byly „vyvažovány“ jinými, kterých bylo zas až moc.A některé z nich byly zásadní. Například obhospodařování domu a zahrady, jež nedisponuje právě malými rozměry, mi začalo přerůstat přes hlavu; na vše jsem byla sama.

Po vylíčení mé situace na kurzu mi Radka spolu s mými spoluúčastníky kurzu vřele doporučila, abych si našla menší byt v Praze a tam se nastěhovala.
Zprvu se mi tento nápad jevil jako zcela nereálný: neměla jsem peníze, auto, ani zkušenosti s hledáním bytu. Poté jsem se ale myšlence otevřela s tím, že i v mém životě již párkrát došlo k zázrakům, a jestli se tak má stát, stane se.

Necelý týden po skončení kurzu mi zavolala příbuzná, že má známou, shodou okolností je majitelkou bytu, z něhož se právě vystěhovali nájemníci. O mé situaci ji informovala a tak se stalo, že mi byt nabídla. Neváhala jsem a nabídku jsem přijala. Protože se jednalo o známou, požadovala ode mne menší nájem, než jaký by chtěla po cizím nájemníkovi. Od té doby, tj. tři měsíce poté, co skončil kurz, opět žiji v Praze.

Kurz mne vytrhl z každodenní povrchní honby za obživou a vším tím okolo, přinutil mě zastavit se a vzpomenout si na to hluboké ve mně, co každý z nás nosíme všude s sebou, ať jsme kde jsme, a hrábnout si do této nekonečné rezervy, která nám může pomoci i v těch nejsvízelnějších chvílích.

Adriana H.
zobrazit celý text
Moje zkušenost s Feng Shui má začátek před 3 lety, kdy jsem prožívala velmi těžké životni období.
Na jedné z televizních stanic jsem uviděla pořad o Feng Shui a úplně mě to nadchlo. Začala jsem studovat knížky a cítila, že je to něco, co jsem hledala. Velice jsem chtěla ihned praktikovat a naučit se Feng Shui. Zjistila jsem však, že je to tak hluboká věda a uměni, že sama tohle nezvládnu a že vyžaduje trpělivost, kterou jsem neměla. Hledala jsem odborníka a našla jsem stránky Radky Hozmanové. Už  samotné stránky Evropské školy Feng Shui dělaly na mně dojem, že to bude ta správná volba. Po osobním setkáni s Radkou jsem si byla zcela jista, že jsem se nemohla trefit lépe a že štěstí se na mne usmálo. Radka je úžasná osoba, která vnáší i tolik klidu a harmonie kolem sebe, že svět se zdává lepší. První setkáni se týkalo konzultace a změn v našem bytě. Bylo to velmi příjemné setkání a přesto velmi profesionální. Znalosti Radky v principech Feng Shui jsou obrovské a přesáhlo to mé očekávání. Změny v bytě jsem zavedla ihned a na výsledky jsem nemusela dlouho čekat. Život se začal měnit, věci se daly do pohybu. Začala jsem studovat v Evropské škole Feng Shui a absolvovala také úžasné kurzy vaření podle FengShui. Každé setkáni na Radčiných bylo velmi příjemné, plné harmonie a radosti a vnášelo nové znalosti a dimenze do mého života, za co Ti Radko moc děkuji.

Sonia!
zobrazit celý text
Feng shui je pro mě splněním všech snů a potřeb, které bych chtěla v životě uskutečnit.
Také setkávání se stejně a příjemně naladěnými lidmi v této škole feng shui je pro mě příjemným naladěním, přínosem a podporou, děkuji.

Jitka M.
zobrazit celý text
Milá Radko,
jsem velmi ráda, že jsem na netu našla webové stránky tvojí školy feng shui.
Děkuji ti za vše, co jsem se zde mohla naučit a doufám, že snad budu mít příležitost učit se s tebou ještě i dále nejen ve fs, ale i ve tvých kurzech vaření, těším se na další pokračování.
Oceňuji tvé učitelské a vysvětlovací schopnosti a dovednosti.

Petra N.
zobrazit celý text
Absolvování seminářů v této škole pro mě znamenaly kontakt a setkávání s učiteli, kteří mají hodně zkušeností a nepředávají pouze poučky.
Je to kompletní přehled, zahrnující všechny možné úhly pohledu.

Marie N.
zobrazit celý text
Dostalo se mi neskutečného množství informací, které není možné vstřebat ihned, ale postupně, jak půjde čas a jak si sama budu vše ujasňovat v kontextu života a konkrétních řešení.
Feng shui je pro mě během na celý život a za to bych Radce ráda poděkovala. Děkuji tedy i za nasměrování
a popostrčení na mé Cestě životem.

Monika P.
zobrazit celý text
Zaměření studia Radčiny školy feng shui mi pomohlo seznámit se a osvojit si toto učení v hojné míře.
Její pojetí výuky mi přineslo systém do života i do práce. Potkala jsem zde velmi příjemné lidi, se kterými bych se ráda ještě někdy potkala. Jsem upřímně ráda, že se Radka odvážila uspořádat první seminář se zahraničním lektorem již v roce 1999, ačkoli osobně jsem absolvovala školu o pár let později. Moc děkuji za vyučující, za jejich otevřenost a starostlivost, aby vše pro nás studenty dobře fungovalo.
Feng shui mi pomohlo vnímat i můj osobní prostor jako můj obraz a zpětně s tímto poznatkem pracovat.

Federika M.
zobrazit celý text
O feng shui jsem se poprvé dozvěděla z časopisu o bydlení.
Intuitivně, při prvním kontaktu s tímto,
pro mě do té doby neznámým učením, jsem tušila, že mi právě toto otevírá něco pro mne velmi lákavého. Od té doby uběhlo již asi deset let. Samostudiem z knih a článků v časopisech jsem pomalými krůčky začínala zkoušet s principy feng shui pracovat. Nejprve u sebe samotné, pak v rodině doma, pak i u příbuzných. Moje nadšení pro fs nepolevilo, ale naopak sílilo. V roce 2009 jsem se zapsala do Radčiny Evropské školy feng shui. Korálky znalostí se začaly navlékat do krásného řetízku a provází mne ve dnešní době, každou chvíli, každý den.
Díky feng shui vnímám svět ve kterém žiji jako součást mne samotné a sebe jako součást většího celku s Vyššími pravidly naší existence.

Míša F.
zobrazit celý text
Studium na Evropské škole feng shui mi otevřelo svět jemnohmotných energií.
Umožnilo mi uspořádat můj život a domov tak, že stal příjemným místem pro regeneraci. Pomohlo mi také porozumět sama sobě, mým silným a slabým stránkám. Poznat, co mi sílu ubírá a co mě naopak posiluje.
Díky, Karolína B.
zobrazit celý text
Když jsem si poprvé před lety přečetla článek o jakémsi čínském učení feng shui, vnímala jsem, že je to zvláštní, pro mě doposud nepoznané téma, či pohled na svět.
Velmi mě oslovilo a já se snažila pídit po všech dalších zdrojích informací. Otevíralo mi oči v pohledu na přírodu, na mě, na lidi kolem mě, na bydlení, ...život jakoby dostával bohatší strukturu vnímání. Škola mi přinesla systém do těchto informací a také radost do života. Je důležité být ve správné době na správném místě.

Marie P.
zobrazit celý text
Co mi přineslo feng shui do života?
Přineslo mi nové myšlenkové nasměrování do života, které na sebe nabaluje stále nové a nové vědomosti.
Naučila jsem se více vnímat věci v detailech a souvislostech a tím dostávat k sobě i druhým toleranci. Vnímat krásy přírody, fungování přírodních zákonitostí, které ovlivňují naše životy, aniž si to uvědomujeme, jak moc hluboko a v jaké šíři. Lépe porozumět sama sobě.

Ivana Š.
zobrazit celý text
Feng shui je umění s duší, je živé a mně působí radost, protože spojuje horizontálu a vertikálu života, tvořivost a spiritualitu.
Jana M.
zobrazit celý text
Radko, moc Ti děkuji za předání tvého vnímání a i vhledu do tak obsáhlého systému taoistického učení Feng Shui.
Denně si uvědomuji souvislosti FS s mým životem. Vnímám ho na každém kroku.

Ve vztazích, ve zdraví, v jídle, které si cíleně vybírám – seminář o energii potravin, který je začleněn ve tvé výuce, vnímám jako velmi prospěšný a pro všechny lidi dost důležitý.

Tato škola mi předala systém informací, které fungují, fungovaly a fungovat budou. Jsou to vesmírné zákony v nás i všude kolem. Vše je propojeno se vším. A každá akce vyvolává reakci. Energie se neztrácí a čím neviditelnější je, tím silněji a hlouběji působí. Samozřejmě, že jakákoliv nerovnováha se někde odráží – zdraví, vztahy, zdravý náhled na život. Myslím, že všichni lidé se potřebují vrátit na svůj střed, odkud mohou lépe vykročit do tak náročné doby. Feng Shui je systém, který nám umožňuje dávat kdykoliv a kdekoliv danou situaci do harmonie a tudíž do pořádku. Jak se říká, zlatá střední cesta.

Děkuju Ti Radko. Bylo a je pro mě velkou ctí být tvým žákem, nejen z důvodu tvých znalostí, kreativního nadání, ale především, a to mám pocit, že je velký rozdíl oproti jiným učitelům, že Radka, to co mluví i žije. Její poslání je předávání důležitých informací skrze její čisté srdce a vnitřní řád. Děkujeme jí za prosazování lidské slušnosti a uznávání vnitřního, morálního kodexu.

Tuto školu bych doporučila pro svou dlouholetou praxi, profesionalitu, lidský přístup a propojení ducha, duše i těla. Radka je výborný pedagog a hlavně velmi kreativní designer - s citem pro věc.

Děkuji, že jsem Tě mohla na své životní cestě potkat. Vím, že to nebyla náhoda.

Hela P.
zobrazit celý text
© 2009-2024 Evropská škola Feng Shui