Konzultace

Konzultační práci se věnuji od roku 2000, zároveň učím pro moji školu systémově feng shui. V kvalitě mého poradenství se odráží dlouholeté studium nejen v zahraničí, ale zároveň léta odpozorovaných zkušeností při spolupráci s klienty a neposledně také jednoduchým pozorováním života a zákonitostí života samého.

1) Projekty zpracovávám pro soukromé osoby, rovněž tak i podnikatelské subjekty. Rozsah mých prací je přizpůsoben potřebám klienta.

Spolupráce s klientem může být vedena i v angličtině.

2) Mohu Vám nabídnout

úpravy interiérů ve smyslu revitalizace prostoru. Zahrnuje vhodné rozmístění nábytku, výběr stylu, barevné analýzy prostoru, dekorací, aj. "pro oko" slaďujících prvků podle základního rozboru prostoru s parametry dat narození členů, kteří prostor obývají. Zpracovávám rovněž návrhy celého interiéru( bytu, domu, kanceláře) včetně nákupu dekorací, látek, doplňků a koberců.

3) Dále Vám mohu nabídnout pomoc při úplné rekonstrukci domu, kanceláře, nebo bytu. Hledáme pak nejlepší možnost vytvoření nových dispozic v souladu s několika metodami feng shui.

4) Není vyjímkou návrh zcela nového půdorysu domu a vytvoření nové koncepce pro vnitřní i vnější prostory a jejich vzájemnou provázanost, abychom vypíchli kvality okolí ve vztahu k domu a kvality půdorysu ve vztahu k okolí i ke členům domácnosti. Jde o provázanost vazeb.

5) Pomoc při výběru pozemku pro nový dům, jednotlivý byt, kancelář, obchodní prostory.

Pracuji v souladu s několika metodami tak, abych našla nejvíce optimální řešení pro Vás i Váš obytný prostor.

Kontakt je 604 282 141 nebo mail radka.fengshui@gmail.com.