dnes je čtvrtek 28. března 2024

Cyklus barvy optikou Feng Shuej

Nové termíny plánujeme.

Obsah cyklu seminářů:

Třídílný nadstavbový seminář Harmonie barev přinese další nadstavbové informace ke vzdělání feng shui konzultanta. Dozvíte se důležité informace o teorii a slaďování barev, kombinaci materiálů optikou feng shui. Bude probíhat tři víkendy, vždy v sobotu a neděli, v uvedených termínech.

První víkend bude zejména infomativní - vzdělávací.

Ve druhém víkendu budete kromě dalších nových znalostí pracovat s barvami samostatně, ale pod vedením zkušené lektorky Ing. Anny Nandrážiové. Dostanete zadání pro "domácí úkol", který si přinesete zpracovaný na třetí víkend, kde úkol odprezentujete, dostanete zhodnocení, budou následovat další praktické činnosti a Vaše dotazy.

Výukový koncept cyklu:

Obsahově se pod vedením lektorky naučíte teorii barev - tři charakteristiky každé barvy, barevný kruh, světlo, vše o tónech, tonerech a tónování barev, budeme pracovat a rozlišovat barvy a materiály v jejich harmonii, naučíte se kdy použít barvy v kontrastu a to v závislosti

na kvalitě interiéru podle hledisek feng shui.

Naučíte se prakticky míchat barvy a odstíny požadovaných barev, slaďovat odstíny, materiály ( cihla, kámen, dřevo, kov, sklo... ), budeme mít k dispozici vzorníky barev, vzorky tonerů a materiálů.

Budeme se věnovat vytváření barevných harmonií i kontrastů( nálad) pro požadovaný prostor. Součástí semináře bude tedy i samostatná domácí práce, interaktivní spolupráce v menší skupince uchazečů, abychom se Vám mohly věnovat osobně.

Komu jsou semináře určeny:

Seminář je opravdu úžasný, podnětný, posune Vás dále ve Vaší odbornosti zpracovávat interiéry podle feng shui, ve Vašem osobním cítění, vědomostech

a praktických dovednostech při práci s barvami. Je určen absolventům naší školy

jako nadstavbové studium pro jejich vlastní zdokonalování, dále profesionálním interiérovým poradcům, taktéž i všem Vám, kteří milují pracovat s interiérem, nebo barvami vůbec.

Kdo seminář povede?

Lektorka Ing. Anna Nandražiová se věnuje barevnému poradenstvi od r. 1995. Byla certifikovanou členkou Mezinárodní asociace image poradců, má samostatnou praxi v oblasti image poradenství, absolvovala semináře naší školy feng shui.

Cena a způsob platby:

Cyklus seminářů je sestaven ze tří dvoudenních seminářů, tj. šest dní, což představuje garantovaných 45 hodin výuky.

V ceně jsou zahrnuta skripta, vzdělání v teorii barev, barvy a tonery, kreslící materiál, praktická cvičení s barvami, dostane se Vám korekce pro konkrétní praktická cvičení, dotazy.

V případě zájmu o studium mi prosím zatelefonujte na mobil číslo 604 282 141.