Evropská škola Feng Shui
vyučujeme od roku 2000
Feng Shui uzel štěstí
dnes je pondělí 22. ledna 2018
Feng Shui motiv
Nejbližší kurzy a akce
Chcete dostávat aktuality ze světa Feng Shui či informace o nových kurzech vaření podle Feng Shui? Vyplňte svůj e-mail:

Jak žít v harmonii v souladu s Feng Shui

Nine star chi astrologie na červen

08.03.2016napsala Radka Hozmanová

Měsíc červen je velmi velmi příznivý.

Zhodnotím - li jeho charakter z pohledu nine star chi astrologie, je to měsíc, kdy se potkává energie, nebo-li potenciál  měsíce s faktickou a praktickou stránkou života.  "Čtyřka " přináší vynikající situace a možnosti pro studenty, všechny osoby různého věku, kteří studují. V červnu, kdy končí starý školní rok, nebo se dělají přijímací zkoušky na další typy studií, máme velkou podporu ! Navíc v kombinaci s roční energií "jedničky" dostáváme plně podpůrnou energii, nebo-li podmínky, máme chuť udělat něco v životě jinak, nově.

Máme chuť cestovat a kdy jindy, než -li právě v nejvíce jangové, aktivní části roku, kterou je léto.

"Čtyřka" na obecné rovině vnáší pohyb do našich životů. Znáte ten stav a situace, kdy vše tak nějak běží, až se sami divíte, jak to, že mnohdy vynaložíte mnohem více úsilí a třeba s žádným výsledkem. Zde jsme tzv. "na vlně".

 

Jelikož jsme součástí naší galaxie, kosmická "chi" přináší do naší nervové soustavy, skrze kterou filtrujeme tuto energii z kosmu, chuť a vnitřní nastavení na to se dozvídat nové věci, získávat informace a jít si za svým, uskutečnit vysněné plány. Symbolicky je to stav,  jako když roste větvička stromu, za sluncem. Je to energie osobního růstu, vzdělávání obecně.

 

Čtyřka přeje i cestování a navazování milostných vztahů, dovolené ve dvou, nebo dovolené pro partu žen či můžů v dobrodružném duchu.

Červen, prostě žije,  tak toho využijme !

 

© 2009-2018 Evropská škola Feng Shui