Evropská škola Feng Shui
dnes je neděle 22. dubna 2018
Feng Shui motiv
Nejbližší kurzy a akce
Chcete dostávat aktuality ze světa Feng Shui či informace o nových kurzech vaření podle Feng Shui? Vyplňte svůj e-mail:

Jak žít v harmonii v souladu s Feng Shui

Nine star chi astrologie na březen

15.03.2018napsala Radka Hozmanová

Měsíc březen je velmi velmi příznivý.

"Čtyřka " přináší vynikající situace a možnosti pro studenty, všechny osoby různého věku, kteří studují. V březnu se dělají přijímací zkoušky, studenti mají velkou podporu ! Navíc v kombinaci s roční energií "devítky" dostáváme plně podpůrnou energii, nebo-li podmínky, máme chuť udělat něco v životě jinak, nově. Pozor na to, abyste ale domýšleli věci do svých konců, abyste po

Můžeme mít chuť cestovat, rozbíhat nové projekty, nebo přijdou nové nápady. Jarní energie nám díky nabývajícímu světlu a teplu přinese skutečné přírodní podmínky pro vzedmutí nových energií.

"Čtyřka" na obecné rovině vnáší pohyb do našich životů. Znáte ten stav a situace, kdy vše tak nějak běží, až se sami divíte, jak to, že mnohdy vynaložíte mnohem více úsilí a třeba s žádným výsledkem. Zde jsme tzv. "na vlně".

Jelikož jsme součástí naší galaxie, kosmická "chi" přináší do naší nervové soustavy, skrze kterou filtrujeme tuto energii z kosmu, chuť a vnitřní nastavení na to se dozvídat nové věci, získávat informace a jít si za svým, uskutečnit vysněné plány. Symbolicky je to stav,  jako když roste větvička stromu, za sluncem. Je to energie osobního růstu, vzdělávání obecně.

Čtyřka přeje i cestování a navazování milostných vztahů, dovolené ve dvou, nebo dovolené pro partu žen či můžů v dobrodružném duchu.

Březen, prostě žije,  tak toho využijme !